Trening Mlodych Koni: Jazda Konna, Trening źrebiąt, Szkolenie Mlodych Koni i Wiele Więcej (Jeździectwo) (Paperback)

Trening Mlodych Koni: Jazda Konna, Trening źrebiąt, Szkolenie Mlodych Koni i Wiele Więcej (Jeździectwo) By Jakub Kowalczyk Cover Image

Trening Mlodych Koni: Jazda Konna, Trening źrebiąt, Szkolenie Mlodych Koni i Wiele Więcej (Jeździectwo) (Paperback)

$15.98


Usually Arrives in Store in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Szkolenie koni wyjaśnione po prostu: podstawowe szkolenie, szkolenie źrebiąt, lamanie w koniach i wiele więcej

Wielu jeźdźc w marzy o tym, aby od samego początku wyszkolic mlodego konia tak, aby stal się niezawodnym i zmotywowanym partnerem do jazdy. Jednak, aby spelnic to marzenie trzeba wziąc pod uwagę wiele kwestii. W dzisiejszych czasach niestety niewiele os b ma możliwośc uczenia się treningu koni od podstaw, więc obcowanie z mlodym, niewyszkolonym koniem to często zamknięta księga.

Ten poradnik oferuje jeźdźcom rekreacyjnym i amatorom solidną i zrozumialą "mapę drogową", jak trenowac wlasnego mlodego konia, na co zwr cic uwagę i gdzie mogą kryc się pulapki.

W książce znajdziesz między innymi następujące treści:

  • Wymagania osobiste
  • Anatomia konia
  • Szkolenie mlodego konia
  • Podstawy pracy u podstaw
  • Sprzęt do treningu mlodych koni
  • Ujeżdżanie, pierwsze wsiadanie i jazda konna wyjaśnione w prosty spos b
  • Z ponad 15 ilustracjami

Ale jak dokladnie udaje ci się zmienic swojego mlodego konia w szczęśliwego i jednocześnie spokojnego partnera w rekreacji, kt rym chcesz, żeby byl? Jest to typowe pytanie, kt re często się pojawia i na kt re szczeg lowo odpowiemy w wielu r żnych rozdzialach książki.

Z tego powodu w tym poradniku dowiesz się, jak zazwyczaj przyjmuje się mlodego konia do pracy. Nie tylko zostanie Ci wyjaśniona typowa procedura, ale r wnież otrzymasz niezbędną wiedzę, aby m c zareagowac, gdy coś nie zadziala od razu. Ponad 15 zdjęc pomoże Ci wykorzystac wiedzę w praktyce.

Wszystko zgodnie z haslem: Horse training simply explained. Nasz klub jeździecki ma nadzieję, że lektura tej książki sprawi Wam przyjemnośc

Product Details ISBN: 9798215167861
Publisher: Jakub Kowalczyk
Publication Date: October 8th, 2022
Pages: 110
Language: Polish